Assisi Hotel Da Angelo Assisi
Witajcie w Hotelu "Da Angelo"

Już od 1955 roku rodzina Tardioli zarządza Hotelem "Da Angelo" w Assisi. Od zawsze oferowaliśmy naszym szanownym klientom gościnność i serdeczność, spełniając wymogi każdego gościa.

Panuje tu rodzinna, spokojna i przyjemna atmosfera. Nasz hotel jest również przystosowany dla osób niepełnosprawnych, poruszających sie na wózku inwalidzkim.

Hotel położony jest w wyższych partiach miasta Assisi, w miejscu spokojnym i cichym. Pracownicy i przepiękna panorama, w której zanurzona jest Zielona Umbria, cieszą naszych gości wieloma chwilami relaksu.

Duża część pokoi wychyla się na wspaniałą Dolinę Assisi, rozciągającą się od miasta Foglino aż do Perugi, z zachwycającymi i różnobarwnymi przeplatającymi się kolorami.

Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem, telefon, kolorowy telewizor, meble z drewna, które wyprodukowane są w stylu Arte Povera ( Sztuka Biedna ) według tradycji i mody naszego regionu.

W sumie dysponujemy 30 pokojami, z których duża część cieszy się pięknym widokiem panoramy, a 2 z nich przystosowane są dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózku inwalidzkim.

Nasz hotel w dużej części małe grupy przyjaciół, pielgrzymi stowarzyszenia kulturalne (osoby interesujące się miejscową kulturą), a także osoby przybywające do nas odpocząć po pracy. Mówiąc krócej są to grupy turystów, którzy marzą o spokojnym miejscu, dwa kroki od centrum historycznego, od głównych kościołów i pomników znajdujących się w mieście.

Witajcie w Hotelu "Da Angelo"

Assisi Hotel da Angelo Assisi