Assisi Hotel Da Angelo Assisi
Ceny i usługi

Hotel wyposażony jest w 30 pokoi z łazienką, w której jest prysznic, klimatyzacja, kolorowym telewizorem, telefonem bezpośrednim (bez połączenia z centralą telefoniczną).

W większości pokoje cieszą się widokiem wychodzącym na wspaniałą panoramę Doliny Assisana. 2 pokoje natomiast, przystosowane są dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózku inwalidzkim.


 

Ceny w roku (w euro, za pokój, łącznie z pierwszym śniadaniem)

MIN

MAX

Jeden główny posiłek (obiad lub kolacja) kosztuje od 52,00 do 62,00 euro od osoby.
Obiad i kolacja kosztuje od 62,00 do 75,00 euro od osoby.
Proponujemy zniżki dla grup rodzinnych od 15 do 60 osób, dla których przeznaczone są pokoje wieloosbowe. Jeśli Państwo chcieliby dowiedzieć się dodatkowych informacji, prosimy o kontakt emailowy: info@hoteldaangelo.com
Bogate śniadanie w bufecie serwowane jest przez restaurację. By być informowanym o działalności i ofertach proponowanych przez Dyrekcję Hotelu "Da Angelo" zaglądajcie na naszą sekcję  News & Last Minute.

Oto całkowita oferta usług do dyspozycji gości:przestrzenna restauracja i pizzeria, bar/coctail, duży ogród, telefon, punkt internetowy, sala telewizyjna, otwarty basen, który niedawno został zbudowany- zanurzony między drzewami oliwnymi i owocowymi, otacza obszerne przestrzenie zieleni. Shuttle bus.

To szczególne miejsce, które zapewnia położenie, umożliwia naszym gością, podczas całego dnia, zarówno obszary pełne słońca, jak i te zacienione.

Bardzo cenny, jest również prywatny,darmowy parking przeznaczony dla motocykli, samochodów i autokarów wycieczkowych.
Dopuszczamy możliwość przywiezienia ze sobą małych zwierzątek.
Akceptujemy wszystkie główne karty kredytowe.

Organizujemy wycieczki do miasta, a także do miejsc zamawianych przez Państwo. Wizyty te są przeprowadzane dzięki współpracy z profesjonalnym biurem podróży. By dowiedzieć się więcej prosimy o kontakt emailowy.

Ceny i usługi

Assisi Hotel Da Angelo Assisi